Witam wszystkich bardzo serdecznie Mam nadzieję że każda moja czytelniczka świętowała wczoraj i jest w cudownym nastroju.
A Wy drodzy czytelnicy, mam nadzieję że rozpieszczaliście swoje duszki do granic możliwości Dostałam od męża na Dzień Kobiet cudowną książkę, o której po prostu muszę Wam opowiedzieć.. "Kłopot z kobietami" to na pozór cieniutka książka z przepięknymi ilustracjami. Nie uwierzycie jak bardzo byłam zaskoczona gdy zaczęłam ją czytać.

Książka opowiada jak postrzegali nas mężczyźni. O zgrozo !!! Oprócz małej głowy, malutkiego mózgu, histeryczki bez ambicji... Przeglądając książkę, nasunęło mi się pytanie "więc w czym jesteśmy dobre zdaniem mężczyzn ???" A więc moje drogie jesteśmy stworzone aby zadowalać innych, oklaskiwać mężczyzn oraz dbać o sferę rodzinną Moim absolutnym numerem jeden jest motyw z damskim siodłem.

Kobiety nie mogły jeździć konno, na rowerze czy wielbłądzie tak jak mężczyzna, ponieważ w przypadku niewiasty mogło dojść do "przebudzenia seksualnego"... I tym miłym akcentem zachęcam absolutnie wszystkich do kupienia i przeczytania tej niezwykłej książki A dla tych wszystkich którzy książkę czytali zadaję pytanie : Który z absurdów ubawił Cię najbardziej ??

Miejsce na reklamę